top of page
dystrybutor stali zbrojeniowej

/ O FIRMIE

Stal nierdzewna gramtex

 
Firma Gramtex Sp. z o.o. powstała w 2016 r. z biurem handlowym w Dąbrowie Górniczej , dzięki połączeniu kilkunastu lat doświadczenia w handlu z integralną myślą rozwoju dostaw do przemysłu zbrojarskiego.
Od roku 2020 koncentrujemy się na zapewnieniu ciagu dostaw wyrobów hutniczych a w szczególności stali zbrojeniowej na gorąco i zimno walcowanej, lin stalowych i galwanicznych,  siatek ogrodzeniowych oraz siatek zbrojeniowych.

Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu wykwalifikowanego zespołu w temacie branży zbrojeniowej potrafimy szybko i na atrakcyjnych warunkach przygotować dla naszych klientów indywidualną ofertę.

 
 
 
 
 
  
 

prefabrykacja stali

prefabrykacja stali

Hurtownia stali Gramtex świadczy usługę prefabrykacji stali. Gotowe zbrojenia budowlane wyceni nasz dział handlowy

pręty żebrowane

pręty żebrowane

pręty żebrowane gładkie 12m

zbrojenia stalowe

zbrojenia stalowe

zbrojenia budowlane

 

Naszą misją i celem jest stanie się liderem w kompleksowym zaopatrzeniu branży zbrojeniowej w elementy produkcji oraz zapewnieniu dostaw na czas.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, aktualną ofertę

staramy się stale i systematycznie poszerzać. Tym samym obok stali zbrojeniowej wprowadziliśmy do asortymentu kolejne produkty. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment wyrobów hutniczych i elementów zbrojeniowych, produkcji wiodących hut krajowych jak i zagranicznych

Kopia Dystrybutor stali zbrojeniowej.jpg

DYSTRYBUTOR STALI 
DĄBROWA GÓRNICZA

537 115 222
535 003 160

ROŹDZIEŃSKIEGO 3

Gramtex Sp. z o.o.
bottom of page